Jau 2 414 pamokų įkelta į puslapį.
Įspūdžiai iš K12 Forumo 2016
Atgal

K12 forumas: Pedagogų galia veikti

Mokytojas, turintis galią veikti, žino, kaip svarbu degančios smalsumu vaiko akys. K12 forumas -  vieta, kurioje mokytojai laisvai gali išbandyti technologines inovacijas, kad vaikai noriai pasinertų į mokymąsi. Technologijos Z kartos švietime– tai taip pat ir mokytojo galia veikti.

 

BMK jau daugiau kaip 10 metų dirba su švietimo sektoriumi,  o šiuo jau trečiuoju K12 forumu tobulėjame kartu su švietimo atstovais. K12 Forumo metu buvo vedamos net kelios kūrybinės dirbtuvės, kurių metu galėjo išbandyti inovacijas, pamatyti  kokią naudą tai atneša mokymosi procese.

 

Renginio metu buvo pristatomos SMART naujovės, buvo rodoma, kaip galima susikurti interaktyvią užduotį per vieną minutę. Tai technologijos, Lietuvos švietime gyvuojančius jau daugiau kaip 5 metus, o šiandien kai kurie mokytojai ne tik lengvai naudojasi esančiu turiniu, tačiau ir patys tampa to turinio kūrėjais. Mokytojai dalyvavo pamokoje su IPAD, kiekvienas mokytojas laikydamas rankose IPAD išbandė švietimui kurtą skaitmeninį turinį ir sprendė užduotis, į kurias noriai įsitraukia mokiniai. Taip pat, K12 Forumo dalyviai pirmieji Lietuvoje pamatė naujausios kartos Makerbot+ spausdintuvus, pritaikytus švietimo įstaigoms. 

Renginyje buvo pristatyta Robotel Smart Class skaitmeninė užsienio kalbų mokymo platforma, kuri leidžia mokytojui lanksčiai derinti mokymosi užduotis – rašymą, dialogą, klausymą, tarimo šlifavimą. Praktiniai metodai ir mokymosi aplinkos keitimas gali kelis kartus pagerinti kalbos įgūdžių įgijimo greitį. 

Be to, dalyviams buvo pristatyta naujos kartos spausdinimo savitarnos sistema švietimo įstaigoms. Tai įrankis, kurį švietimo įstaiga gali išnaudoti taip, kaip jai reikia pačiai. Įstaiga tampa pačios paslaugos šeimininke, ji gali susikurti taisykles kaip šia paslauga gali naudotis kiekvienas vartotojas: tiek mokiniai, tiek administracijos darbuotojai, tiek mokytojai ir vadovai.

 

Šių metų renginiuose ypatingas dėmesys buvo skiriamas ir ikimokyklinių įstaigų atstovams. Jie turėjo galimybę dalyvauti tik jiems skirtoje sesijoje bei išbandyti daug inovatyvių priemonių skirtų lavinti ikimokyklinio amžiaus vaikus.  

 

Esame labai laimingi, jog šiemet sulaukėme rekordinio dalyvių skaičiaus K12 Forume. Tai pirmieji metai, kai renginys buvo organizuojamas keturiuose skirtinguose miestuose: Klaipėdoje, Panevėžyje, Vilniuje ir Kaune, o iš viso K12 Forumą 2016 metais aplankė beveik 700 įstaigų atstovų. 

 

Taip pat, šiais metais, pirmą kartą renginyje savo patirtimi dalinosi  pranešėjai iš Kanados, Olandijos, Anglijos ir Vokietijos.Kiekvienas pranešėjas atnešė kažką svarbaus iš savo patirties ir sukūrėpatyrimines praktikas.

 

Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės Jūsų sulaukti K12 Forume 2017! 

Dalinamės įspūdžiais iš renginių:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneriai
       
2014-17 © UAB “Biznio mašinų kompanija” - Pamokos. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas