Jau 2 414 pamokų įkelta į puslapį.
Interaktyvios edukacinės grindys - ką pasirinkti?
Atgal

 

Interaktyvios edukacinės grindys - ką pasirinkti?

 

Šiuolaikiniai vaikai mokosi itin greitai ir tą ypatingai gali pastebėti ikimokyklinio ugdymo pedagogai, kurie kiekvieną dieną susiduria su iššūkiu – kaip sudominti dabartinius darželinukus bei įtraukti juos į mokymo(si) procesą. Dauguma specialistų sutaria, jog šiuolaikiniams vaikams svarbiausia yra tyrinėjant, eksperimentuojant pažinti juos supantį pasaulį, nes būtent taip jie gali greičiausiai įsisavinti reikiamą informaciją. Vaikai liesdami, atrasdami, įveikdami įvairiausius iššūkius lengviau įsisavina informaciją. Pedagogai, atsižvelgdami į ugdytinių amžių, poreikius ir individualumą,  turi sudaryti/sukurti tinkamas sąlygas bei aplinką, kuri leistų vaikams kūrybiškai ugdytis. Pedagogai, dirbdami su šiuolaikiniais vaikais, turi nepamiršti, jog jie geriau priims informaciją ir pasieks puikių mokymo(si) rezultatų, naudojant individualias užduotis. Individualizuoti ir diferencijuoti ugdymą puikiai padeda išmaniosios technologijos. Tačiau didžiulėje šiuolaikinėje pasiūloje, kokias technologijas geriausia pasirinkti? Kokias naudoti ugdymo procese, o kokiomis palikti vaikams džiaugtis namuose? 

 

Iš tiesų, daugelis technologijų ekspertų sutiks, jog technologijų šiais laikais turime labai daug ir atsirinkti gali būti ypatingai sunku. Todėl norint įdiegti kokybiškas ir tinkamas ugdymui išmaniąsias priemones, ikimokyklinio ugdymo įstaigose,  rekomenduojama domėtis, skaityti viešai prieinamą informaciją apie ugdymo įstaigose naudojamas ir pasiteisinusias technologijas, bendradarbiauti, konsultuotis su šios srities specialistais. 

Susijęs vaizdas

Įtin didžiulio susidomėjimo sulaukė interaktyvios edukacinės grindys, kuriomis jau džiaugiasi net daugiau nei 50 ikimokyklinio ugdymo įstaigų.  Tai  žaisminga, inovatyvi, kūrybinga priemonė, kuri skatina vaikus judėti, mąstyti, atlikti individualias užduotis ir/ar dirbti komandoje, kurti, rasti, pamatyti, skaičiuoti, skaityti. 

 

 

Skaityti daugiau... 

 

Partneriai
       
2014-17 © UAB “Biznio mašinų kompanija” - Pamokos. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas